Ogłoszenie

Witamy na forum gildi Free and Wild!

#1 2008-04-13 19:13:44

Dziewoja

Okultysta

Zarejestrowany: 2008-04-13
Posty: 5
Punktów :   

Sham ele

nie gram w wowa za dlugo wiec chcialem sie dowiedziec co sadzicie na temat tego buildu =P podpatrzylem u innych shamkow i troche czytalem na ten temat i wyszlo mi takie cus =P
http://www.worldofwarcraft.com/info/cla … 5010000000

Offline

 

#2 2008-04-14 17:33:22

Cumeel

Serce Natury

1663288
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 58
Punktów :   

Re: Sham ele

Ja nie jestem specjalistą jeśli idzie o szamanów, mam alta na nastym poziomie robiłbym taki build, tylko nie wiem ile z tych talentów działa http://www.wowhead.com/?talent=hAczVc0qAoxZxf0x0xo


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
H. Jackson Brown Jr

Offline

 

#3 2008-04-14 19:15:02

Dziewoja

Okultysta

Zarejestrowany: 2008-04-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sham ele

Cumeel napisał:

Ja nie jestem specjalistą jeśli idzie o szamanów, mam alta na nastym poziomie robiłbym taki build, tylko nie wiem ile z tych talentów działa http://www.wowhead.com/?talent=hAczVc0qAoxZxf0x0xo

elemental focus nie dziala z tego co mi wiadomo... reverberation u mnie to podstawa bo na pvp jade tylko na shockach =P hmmm a nad reszta musze sie zastanowic =P thx Cumeel

Offline

 

#4 2008-04-15 12:27:09

Cumeel

Serce Natury

1663288
Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2008-04-08
Posty: 58
Punktów :   

Re: Sham ele

Ele pod pvp jedzie na shockach? dziwne ja to bym nawalal na początek frost schok by spowolnic earthbind, zeby dalej spowolnic, albo tremor jesli klasa ma fear/disorient uciekal na pewna odlaglosci nawala z chain lightning bo ma wieksze obrazenia na cel niz lightning bolt i krótszego casta, co prawda wiecej many tez bierze, ale pvp to szybka wlaka walka, wiec powinno starczyc

Ostatnio edytowany przez Cumeel (2008-04-15 12:29:37)


"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga długiego czasu. Czas i tak upłynie."
H. Jackson Brown Jr

Offline

 

#5 2008-04-15 18:13:12

Dziewoja

Okultysta

Zarejestrowany: 2008-04-13
Posty: 5
Punktów :   

Re: Sham ele

Cumeel napisał:

Ele pod pvp jedzie na shockach? dziwne ja to bym nawalal na początek frost schok by spowolnic earthbind, zeby dalej spowolnic, albo tremor jesli klasa ma fear/disorient uciekal na pewna odlaglosci nawala z chain lightning bo ma wieksze obrazenia na cel niz lightning bolt i krótszego casta, co prawda wiecej many tez bierze, ale pvp to szybka wlaka walka, wiec powinno starczyc

ja zawsze stawiam earthbinda (jezeli koles musi do mnie podejsc), do tego inne totemy (zalezy kim walcze) i na poczatek frost shock, a potem biegam wokol earthbinda i nawalam z instantow =P chain lightning/lighting bolt uzywam tylko wtedy kiedy walcze z magiem/lockiem/huntem itp =p

Offline

 

#6 2008-05-17 21:56:28

mar2214

Okultysta

Zarejestrowany: 2008-05-16
Posty: 9
Punktów :   

Re: Sham ele

hmmm... na pvp ZAWSZ stawiameartbind totem, potem w zaleznosci czy z saserami(grounding totem) z warkiem i priestem tremor totem a z palem czy rogalemair of grace *czy jakos tak) do tego dochodzi searing totem i mana totem...
naspepnie jesli warek rogal to uzywam najczesciej jak sie da frost shocka i po prosu lejesz (samanistic rage i ten skilll co na 70 dochozi robi swoje ) no oczywiscie na broni wind furry.... na casterow nie ma nic lepszego niz earth shock (przerywa heala czy pyro od maga czy zamiane w owieczke xD i a nawet feara xD po prostu jest zajebiste)osobiscie biegam z dwiema bronmi(axami) ale kusi mnie 2h axe bo jak siadzie crit i wf do tego to o ja pitolexD(np crit za 3k wf za 4k i jeszcze za 3k + 1k z shocka i kolo dead)jesli chodzi o talnty w enh to 41 talentow w enh i reszta w ele (zeby miec talenta,ktory dodaje szanse na crita) no to chyb wszystko ... a  do 70 nie ma bata na shamana(jesli czesto wchodzi wf)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pakama.pun.pl www.ifp.pun.pl www.pokimovie.pun.pl www.emerytomani2.pun.pl www.rys-and-rys.pun.pl